< zpět

Naším záměrem je vytvořit bezpečné místo pro meditaci a duchovní rozvoj. A tomu jsme přizpůsobili určitá pravidla chování v našem centru. Prosíme všechny účastníky o odpovědnost za své chování a citlivost k potenciálním symptomům onemocnění.

Máme postavený velký stan na zahradě s pevnou podlahou - Buddhův prostor. Máme tak krásnou venkovní meditárnu, velkou a uprostřed přírody pro bezpečné setkávání se.

Do venkovní meditárny bychom vás požádali si přivézt:
- polštářek na sezení.
- deku.
- karimatku nebo něco jiného na sezení
- teplejší oblečení
.

Prosím přivezte si vlastní roušky..

Žádáme všechny, co můžete si přivézt vlastní stan - naše zahrada je krásná, prostorná..

Další změnou budou pravidla chování v jídelně (odstupy, desinfekce rukou apod.), na chodbičkách a na toaletách (dodržování odstupu, desinfekce rukou apod.)

I po karanténě budeme dál pořádat online živé kurzů - viz Esence online.

Těšíme se na brzké shledání.


Nabízíme skupiny, kurzy, výcviky, které zahrnují úroveň těla, duše i ducha. Jsou to pozvánky na cestě osobního rozvoje, sebepoznání, léčení, pochopení a meditace. Cena zahrnuje ubytování a celodenní vegetariánskou stravu.

Co si vzít s sebou: flašku na vodu, spací pytel či přikrývku, obuv na přezutí, volné pohodlné oblečení, možno též oblečení na ven. Naše voda je filtrovaná. Pokud není uvedeno jinak, tak registrace na skupinu začíná v 17 hod. V 18 hod je meditace a večeře, po té začíná hlavní program.

Kalendář akcí

2020

2021