< zpět

Ananta (Německo) je velmi zkušená terapeutka, léčitelka a lektorka. S meditacemi a s práci s energií je v kontaktu již od roku 1990, kdy poprvé zažila sílu tohoto přístupu v Puně v Oshově rezortu (Indii). Ananta se účastnila Oshovy školy mystiky a také Oshova kruhu léčení pránou. Kromě energetického léčení nabízí channelling, šamanismus, tantru, ženské skupiny a meditace. Vede skupiny a výcviky od roku 1998 a od roku 2000 pracuje v nejrůzenějších zemích světa.

Má výcvik týkající se Oshových aktivnchí meditací, Osho Vipassany, Zazenu a meditace tmy. Jsem facilitátorkou všech Oshových meditativních terapií a vyučuji proces Osho Talking to the BodyMind.

Dále mám certifikáty v různých holistických přístupech: Osho Prana Healing®, Shock Release, Channelling, Osho Neo-Reikimaster, Energy reading, Aura-Soma© Level 1,2,3, Kinesiology Three-In-One Concept Practitioner, Hypnosis and NLP for Meditation, Colorpuncture Basic and Advanced Training, Colorpuncture Transmitter Relay Practitioner. Učím také Osho Prana Healing®, Channelling and Energy reading.

Pracuji hlavně se skupinami, ale také dělám individuální sezení, kde vytvářím prostor pro to, aby účastníci mohli zažít svůj jedinečný vnitřní svět. Techniky, které využívám jsou kromě meditace: práce s energií, techniky vědomí, pohyb, gestalt, zvuk, psychodrama a více.

webové stránky Ananty

Související: