< zpět

Vede: Moumina

Přiveďte si zpět do života kouzlo moudré ženy. Objevte hluboká mystéria přijímající ženské manifestace esence. Oslavujte svoji jedinečnost ženy.

V dnešní době chybí rovnováha mezi mužskou a ženskou kvalitou. Hluboké ženské kvality chybí v našich životech, v našich vztazích a na širší úrovni se ukazují ve zničení planety. Během tohoto semináře budeme objevovat tyto ženské kvality v nás.

Program je vhodný pro ženy každého věku. Skupinu vede zkušená terapeutka Moumina.


Být ženou

Ženská skupina je nádhernou příležitostí napojit se opět na ženství – vyživit si tyto kvality v sobě. Kvality, které nám mohou zazrcadlit a dosytit další ženy kolem nás. Kvality, které nemůžeme dostat od mužů. Pokud se cítím jako žena nejistě, nemohu se obracet na svého partnera a chtít po něm, abych se díky němu cítila dobře jako žena. Tento pocit sebejistoty jako ženy nám mohou dodat jedině jiné ženy. Pokud jsme to nedostaly od svým matek či babiček, vždy se můžeme obklopit dalšími ženami a společně s nimi tyto kvality rozvíjet, hýčkat a uvědomovat si je. Vnímat ostatní ženy ne jako konkurenci, ale jako inspiraci a podporu. Každá z nás je jedinečnou inkarnací ženských kvalit a navzájem se můžeme obohacovat a vnímat tu šíři a barevnost posvátné ženské energie.

Rozhovor s Mouminou v magazínu Maitrea najdete zde:
Moudrá žena důvěřuje a umí čekat


Dvě otázky na Mouminu:

Co jsou všeobecně hlavní témata, se kterými se ženy potkávají v dnešní době?

V dnešní době to vypadá, že ženy mají daleko větší vnější svobodu v rámci práce a sexuality. Ale zároveň cítím, že jsme přijali mužské hodnoty, aniž bychom si toho všimly a ztratily kontakt s ženskou esencí.

Co to pro tebe znamená, být v kontaktu s ženskou esencí?

Jako ženy můžeme být otevřeny energiím, které jsou více tajemné a neviditelné. Být ženou u Osha znamená dostat šanci integrovat mužskou a ženskou stránku v sobě, aniž by se navzájem ponižovali – aby tam mohla být intuice zároveň s praktičností.

Související: