< zpět

Lektor: Bhagat
cena: 4450,- Kč.

Svoboda je v dnešní době hodně důležité slovo, protože se všemi nařízeními a pravidly kvůli pandemii, je naše vnější svoboda krůček po krůčku, krok po kroku omezována. Čím více se tak děje, tím více si můžeme uvědomovat, jak důležitá svoboda pro nás je. Toto jsou vše vnější omezení a vnější svoboda o co víc je pak důležitá svoboda vnitřní.

V našem nitru také vládnou pravidla a nařízení, která omezují naši vnitřní svobodu. Tato pravidla a nařízení jsme sami přijali do svého nitra od útlého věku dál během života a děláme to dodnes. Tato naše vnitřní pravidla jsme přijali od rodičů, učitelů, mentorů, společnosti. Umožňují nám “fungovat” podobným způsobem jako kultura kolem. To co si neuvědomujeme, je že kvůli nim nevnímáme naši skutečnou pravdu a prostor pro Esenci je ubrán. Ztělesněným těchto pravidel a nařízení je vnitřní kritik. Tento kritik či soudce je potichu, dokud se chováme podle jeho představ, avšak pokud bychom udělali krok směrem, který by pro něj znamenal ohrožení jeho pravidel pro přežití, nemilosrdně zaútočí, trestá, ponižuje, vyvolává v nás strach a hanbu.

Cesta k nalezení vnitřní svobody, spočívá v pochopení tohoto mechanismu vnitřního soudce. Pokud na něj posvítíme světlo našeho vědomí, ztrácí vnitřní soudce sílu a moc. Pokud si uvědomíme, že je to jen posuzování, které nás chce ponížit, zmenšit, získáme sílu se tomu postavit čelem a nevěřit tomu.

Více o tomto tématu se můžete dočíst v našem blogu anebo zde

Na tomto online kurzu se budeme zabývat mechanismy spojenými s vnitřním kritikem a také se budeme učit, jak se osvobozovat z jeho vlivu a jak nacházet cestu k vnitřní svobodě.

Výuka bude probíhat živě ve virtuální třídě pomocí profesionálního vzdělávacího programu Zoom. Potřebujete k tomu jen smartphone, tablet nebo počítač s mikrofonem a kamerou.

Část skupiny bude také probíhat v podobě praktických cvičeních, kde budete pracovat v páru anebo v menších skupinkách v soukromém prostoru v tzv. breakout rooms.

Každý den skupiny se budeme potkávat na 3 hodiny dopoledne a 3 hodiny odpoledne

Budeme se potkávat každý den.

od 10 - 13 hod.
a od 15 do 18 hod.

Je potřeba si nainstalovat program Zoom (je zdarma)

Vyberte si podle typu počítače, smartphonu anebo tabletu, co si stáhnete. Lze si stáhnout také jen doplněk do Firefoxu nebo Chromu.

pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Související: