< zpět

Můžete u nás tvořit celých pět dní - první část je skupina Otevírání se tvořivosti (2 dny) a druhá část Malování přírody (3 dny)

Odpočinek, načerpání nové energie a tvoření, malování, kreslení a tanec ve skupině

Malování je primárním procesem a spojuje nás, otevírá nás a rozvíjí naši vnitřní tvořivost, která nedostala v životě naplno šanci rozkvést. Dostaneš úplnou svobodu pro nacházení si své vlastní cesty v tomto procesu, bez jakéhokoli cíle v mysli. Budeme používat tance, hudbu a jedinečná cvičení pro nacházení cesty do prostoru, kde se stane toto propojení.

Po dokončení skupiny budete více v kontaktu se svou vrozenou tvořivostí, se tvou touhou ji vyjádřit a sebedůvěrou ve sdílení tohoto daru s ostatními. Pochopíš, co umožňuje tvou tvořivou svobodu a jak se podporovat v tom, aby tento talent mohl růst dál v tvém životě.

Zde se malování stává nástrojem transformace, který vytváří meditativní prostor, který je plně přítomen tady a teď…

Část 1. Otevírání se tvořivosti (2 dny)

Provedeme vás procesem, kde se potkáte se svým podmíněním, které může vytvářet bariéry vaší tvořivosti např. Přesvědčení: “Nejsem tvořivý” nebo “Nejsem dost dobrý.” Tento proces vás zavede do meditativního prostoru, kde se objeví opět opětovné napojení, přijde radost a hravost a z vašeho bytí vzejde přirozené plynutí.

Část 2 Malování přírody (3 dny)

Cesta pokračuje dál, tak jak tvé pravé vnitřní já se dostává do harmonie se světem kolem. V tomto procesu využijeme černobílé malování, barevné malování, hudbu, tanec a speciální cvičení. Rozpoznáš svou jedinečnost a získáš sebevědomí a důvěru v sebe, zatímco si budeš rozvíjet způsoby vyjádření své tvořivosti.

Následujeme Oshovo učení ve smyslu, že nejvyšším plynulým vyjádřením meditace je tvořivost.

Mimořádné poděkování Meere Hashimoto za její neustálou inspiraci.

Související: