< zpět

POZOR Tento seminář začíná v sobotu ráno. Registrace od 9 hod a vlastní začátek skupiny v 10 hod dopoledne. Tento seminář bude končit v 17 hod v neděli odpoledne.

Dvoudenní seminář, kde se bude pracovat s dýcháním, uvolňováním emocí a léčením zvukem pomocí hlasu a s etnickými hudebními nástroji, abychom otevřely vnitřní zdroje a tak umožnili kontakt s vnitřním prostorem ticha a míru. Budeme objevovat techniky otevírání hlasu skrze zpívání, malování, techniky aktivních Oshových meditací a také praktiky tibetského mysticismu a toltécké tradice, egyptské alchymie a hawajské magie. Tak budeme otevírat svá srdce, abychom navazovali vztah s „vnějším světem“ skrze tvořivé kanály lásky.

Vede Devakant


Ticho je tou skutečnou krásou. Noty nasměrují naši pozornost na ticho, ale samy nejsou tím skutečným. Odkud přicházejí tóny? Přicházejí z ticha. Stejně jako my všichni. My všichni pocházíme z ticha, z prázdnoty.

Devakant


Seminář s Devakantem byl pro mně nádherný zážitek. Zazpívat a zatančit si se stejně naladěnou skupinou je úžasné i pro ty, kteří se na veřejných vystoupeních “stydí.” Spojení skrz hudbu a pohyb se svým srdcem.

Indu


Vloni jsem se zúčastnila hlasové dílny s Devakantem. Pracovat s ním byla velká radost. Používali jsme dechové techniky, ženskou i mužskou část v nás, zbavil nás studu, každého z nás vnímal jako jedinečnou bytost. Nikoho s nikým nesrovnával, nevytvářel soutěživost (tak jak to dělá společnost a systém) a podporoval nás s láskou a ohleduplností. Jeho charizma, energie a hravost jsou dalším důvodem, proč se zúčastnit skupiny pod Devakantovým vedením.

AlenaSouvisející: